Paní Koblišková patří mezi profesionály ve svém oboru. Byla jsem v nelehké životní situaci - končila mi mateřská, nastupovala jsem do nového zaměstnání a zároveň probíhalo rozvodové řízení. Když jsem sama zjišťovala možnosti vše se jevilo absolutně nemožné. Okamžikem, kdy jsem se obrátila na paní Kobliškovou, vše najednou začalo směřovat tím správným směrem. její osobní a lidský přístup, srozumitelné vysvětlování všech ekonomických a bankovních kliček mi bylo velkou pomocí a povzbuzením. Paní Kobliškové vděčím za splnění svého snu o vlastním bydlení. Její služby všem doporučuji, protože sen se s její pomocí stane realitou.
S paní Kobliškovou mám jen tu nejlepší zkušenost. Již od roku 2003 je mým osobním finančním poradcem a mám v ní plnou důvěru. Vždy našla to nejlepší a nejoptimálnější řešení, které mi dokázala vysvětlit tak, abych i já všemu rozuměla. Paní Koblišková je profesionál se svém oboru s lidským přístupem. Doporučuji všem, kteří chtějí mít ten nejlepší komfort v řešení svých financí.
Paní Koblišková má profesionální přístup a odvádí kvalitní práci. Velmi nám pomohla s vyřízením úvěru na výstavbu dřevostavby, vše vyřídila a srozumitelně vysvětlila. Ráda ji doporučuji svým známým.
Chtěli bychom Vám moc poděkovat za trpělivost při vyjasňování zmatků na straně banky a za všechna doporučení při řešení nestandardních situací. Cesta to byla trnitá, ale hlavně díky Vám jsme na financování nemovitosti v této době dosáhli. S přesvědčením budeme podávat doporučení v našem okolí!

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení